3 punkty z Olimpią!

W meczu piątej kolejki GKS Żerków w wyjazdowym meczu pokonał Olimpie Brzeziny 2:1.

W 24 minucie Artur Maciejowski wyprowadził GKS na prowadzenie strzałem zza pola karnego. Gospodarze zdołali jednak wyrównać jeszcze przed przerwą. 3 punkty dla GKS zapewnił Jakub Jaśkowiak pewnie wykonując rzut karny w samej końcówce meczu.

RELACJA GRAFICZNA Z MECZU

Olimpia Brzeziny: Mateusz Przybylak, Mikołaj Szlacheta, Paweł Zmyślony, Grzegorz Kuświk, Mateusz Przybył (85" Michał Salamon), Paweł Zdun , Daniel Jaśkiewicz, Marcin Plewa, Adrian Czajka, Piotr Jasiński  (80" Adrian Kaminik),  Łukasz Głąb (75" Hubert Dębicki)

GKS Żerków: Damian Wieliński, Patryk Nowak, Hubert Grzebyszak, Błażej Wieliński, Tobiasz Potocki, Dawid Grzebyszak, Jakub Żukrowski, Grzegorz Kałuża (66" Jakub Jaśkowiak), Jacek Zawal (46" Adam Tłoczek), Artur Maciejowski, Mariusz Namysłowski (89" Mariusz Stawicki)