Pierwsza kolejka już w weekend!!!

Z przyjemnością informujemy, że po letniej przerwie seniorzy wracają do walki o ligowe punkty. Jak już wiadomo po wygraniu kaliskiej klasy A nasi zawodnicy rozpoczynają rozgrywki w klasie Okręgowej. W niedziele 9 sierpnia pierwszym rywalek Gksy będzie drużyna Czarnych Dobrzyca. W tym sezonie bilet wstępu będzie wynosił 5 złotych. Dlaczego 5 a nie 3 jak w zeszłym sezonie? Dlatego, że wyższa klasa rozgrywkowa wiąże się z większymi kosztami a My nadal chcemy szkolić dzieci i młodzież tak jak to miało miejsce do tej pory i pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów przekazać na wsparcie najmłodszych zawodników. Jednak to nie wszystko na co chciałem zwrócić Waszą uwagę ;) . W niedziele będzie można również zakupić odznakę Naszej drużyny, którą można przypiąć do odzieży. Cena odznaki wynosi 10 złotych i można zakupić ją u Pań przy kasie. Serdecznie zapraszamy do dopingu. Hej Gks!